O projekcie

 

Stawiamy na jakość! Rekomendujemy produkty i usługi najlepsze dla dziecka!

Znak Jakości KidZone to ogólnopolski program promocji najlepszych firm zorientowanych na rodzinę i dzieci zrzeszający liderów w swoich branżach. Program selekcjonuje, wyróżnia i rekomenduje najlepsze produkty, usługi i rozwiązania kierowane do segmentu rodzinnego, w szczególności bezpieczne, przyjazne i polecane dla dzieci.

 Udział w projekcie wiąże się z możliwością uzyskania przez firmę Certyfikatu potwierdzającego najwyższą jakość oferowanych produktów/ usług oraz ogólnopolską kampanią promocyjną dla Laureata. Podsumowaniem każdej edycji projektu jest uroczysta Gala Finałowa - prestiżowe wydarzenie z udziałem Laureatów projektu, przedstawicieli biznesu, show-biznesu oraz licznych mediów. 

 Znak Jakości KidZone skutecznie promuje najlepsze firmy zajmujące się produkcją, handlem usługami skierowanymi do segmentu rodzinnego, w szczególności do najmłodszych. Udział w projekcie niesie za sobą szereg korzyści wizerunkowych oraz wymiernych działań promocyjnych i reklamowych realizowanych na rzecz Laureatów. 

 Ogólnopolska promocja firmy i dotarcie do milionów rodziców to jeden z powodów, dla których warto wziąć udział w projekcie. Laureaci tego prestiżowego certyfikatu dla firmy wzmacniają swoją pozycję na rynku, stając się bardziej wiarygodnymi i utożsamianymi z najwyższą jakością oferowanych przez siebie produktów i usług. Wyróżnienie pozytywnie wpływa na zaufanie rodziców, którzy w naturalny sposób preferują produkty i usługi o potwierdzonej przez niezależny podmiot jakości. 

 Przyznając Znak Jakości KidZone z jednej strony wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom rodziców poszukujących najkorzystniejszej oferty dla swoich dzieci, z drugiej zaś zachęcamy inne firmy do stałego podnoszenia jakości w swojej codziennej działalności. Znak Jakości KidZone jest również wyrazem uznania za wysiłek wkładany przez firmę w celu dostosowania produktów i usług do najwyższych standardów. Ma też na celu wyłonienie i uhonorowanie przedsiębiorstw które przez stałe podnoszenie standardów osiągają najwyższą jakość i wysoki poziom bezpieczeństwa swoich produktów i usług oraz wprowadzają nowoczesne rozwiązania pro-dziecięce. 

 Zgłoś firmę, uzyskaj Certyfikat i weź udział w kampanii promocyjnej! Projekt realizowany jest w 3 kategoriach ogólnych oraz kilkudziesięciu kategoriach szczegółowych. Do udziału zapraszamy Producentów, Dystrybutorów i Usługodawców, kierujących swoją ofertę do segmentu rodzinnego. Liczba miejsc w każdej edycji projektu jest ograniczona. Dołącz do najlepszych, zdobądź wyróżnienie dla firmy!

Znak Jakości KidZone

  • jest symbolem najwyższej jakości i wiarygodności
  • daje możliwość dotarcia do najbardziej wymagających Klientów (ogólnopolska kampania promocyjna)
  • stanowi doskonałe narzędzie marketingowe dla firmy (certyfikat i znak graficzny Znak Jakości KidZone) 
  • gwarantuje obecność w gronie liderów rynku (najlepsze wyselekcjonowane marki)
  • podnosi prestiż i potwierdza wiarygodność
  • buduje zaufanie i powoduje wzmocnienie marki 
  • utrwala pozytywny wizerunek firmy odpowiedzialnej społecznie
  • jest wskazówką dla wszystkich Rodziców