***KidZone Star***

***KidZone Star*** nagroda specjalna dla firm zasługujących na szczególne wyróżnienie i uhonorowanie za wybitną jakość oferowanych produktów i usług oraz szczególny wkład w kreowanie i wdrażanie najwyższych standardów rynkowych

***KidZone Star*** tytuł przyznawany jest przez Ambasadorów projektu Znak Jakości KidZone zasiadających w Jury projektu - przedstawiciele show businessu i mediów.

KidZone Star 2017 - Laureaci

 
 

Oxford to flagowa marka Grupy Hamelin. Oxford podchodzi indywidualnie do potrzeb Konsumentów, dlatego też poszczególne kolekcje galanterii papierniczej zostały zaprojektowane z uwzględnieniem oczekiwań różnych grup docelowych – uczniów, studentów, pracowników biurowych oraz kadry menedżerskiej.

 

MALTEX BABY to marka rozpoznawalna przez najmłodszych odbiorców i ich rodziców. W ich ofercie znaleźć można wanienki, stojaki pod wannę, foteliki do kąpieli, wiaderka na pieluchy i wodę, nocniki, nakładki sedesowe i podnóżki, przewijaki, nadstawki i inne. Produkty marki Maltex Baby zestawiane są w oryginalne kolekcje – licencjonowane lub własne z grafiką autorską i występują w pięknej kolorystyce.

Mercedes-Benz Klasy E Kombi. Jedna z najelegantszych sylwetek aut klasy wyższej – i jeden z najinteligentniejszych samochodów. Nowa Klasa E Kombi w swej przestrzeni bagażowej o pojemności 1820 litrów pomieści nie tylko najwyższe wymagania. Nowe opcjonalne systemy MercedesBenz Intelligent Drive, na przykład reflektory MULTIBEAM LED, DRIVE PILOT czy pilot zdalnego parkowania, to kolejny krok ku przyszłości samochodu.

 

Muszynianka wydobywana jest z 8 odwiertów w Muszynie na terenie Popradzkiego Parku Krajobrazowego. Codzienne picie wody Muszynianka zapewnia dostarczenie organizmowi niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania minerałów oraz zapobiega odwodnieniu organizmu.Ze względu na znaczną zawartość takich pierwiastków jak: magnez, wapń, potas, sód, żelazo, mangan, fluorki, chlorki posiada właściwości dietetyczno -odżywcze.

Nationale-Nederlanden zabezpiecza finansową przyszłość Klientów, a także inicjuje działania, których celem jest kształtowanie pozytywnych nawyków wpływających na poprawę jakości ludzkiego życia. Ubezpieczyciel chętnie angażuje się w różne aktywności skierowane do rodziców i dzieci. Cyklicznie wspiera także biegi z serii City Trial, w których mogą wziąć udział nie tylko dorośli, ale także najmłodsi biegacze. 

 

Urządzenie Thermomix ® TM5 firmy Vorwerk jest unikalnym i uniwersalnym robotem kuchennym. Dzięki niemu uzyskane są: najwyższa jakość gotowania oraz wyjątkowe ułatwienie w kuchni. Thermomix ® jest używany na całym świecie przez miliony zadowolonych, domowych kucharzy i szefów kuchni, ponieważ bez wysiłku wykonuje funkcje prawie każdego urządzenia kuchennego.

 

Firma ALBERT Polska oferuje swoim klientom najwyższej jakości, bezpieczne produkty oraz najlepszy serwis. W swoim asortymencie posiada produkty dla każdego pokolenia. Dystrybuuje także takie marki jak: Sensilis czy Geratherm, które cechują się najwyższą jakością i innowacyjnością. Autorską marką firmy Albert jest marka SANITY w skład której wchodzą różnorodne produkty medyczne, a przede wszystkim artykuły dla matki i dziecka, wyroby rehabilitacyjne i medyczne.

 

Mommy Mouse- pieluszki wielorazowe. Śliczne, zdrowe dla dzieci i ekologiczne pieluszki są szyte w zakładzie w Polsce. Wykonane są z najwyższej jakości materiałów. Wzory drukowane na pieluszkach są niepowtarzalne. Dzięki temu każdy rodzic ma pewność, że materiał został wyprodukowany dla Mommy Mouse  i pieluszki są oryginalne.

 

Pieluszki marki PUPPI Igle Figle to nie tylko zdrowa alternatywa dla skóry dziecka, ale także dbałość o środowisko. Produkty to ekologiczne pieluszki wielorazowe, które zostały zaprojektowane i uszyte z dbałością o najmniejszy detal ze starannie wyselekcjonowanych materiałów. Jest to produkt skierowany do rodziców chcących zapewnić swojemu dziecku pełen komfort, ale i przykładających szczególną wagę do kwestii zdrowotnych z dala od kontrowersyjnych związków chemicznych.

 

Firma Konspol Holdings jest najbardziej zaawansowanym technologicznie producentem i przetwórcą kurczaka w Polsce, zaliczanym do europejskich liderów. W swojej ofercie posiada produkty składające się w 100 % z mięsa kurczaka. Specjalnie z myślą o najmłodszych firma Konspol stworzyła markę Żarłak, czyli produkty takie jak parówki, polędwica, kabanosy oraz nuggetsy z kurczaka.