Zgłoś firmę do udziału w VI edycji projektu Znak Jakości KidZone!

Zgłosić można firmę, markę, produkt lub usługę.

Zgłoszenia pod adresem: www.znakjakoscikidzone.pl/zgłoś-firmę

Liczba miejsc ograniczona.

Znak Jakości KidZone to największy w Polsce projekt parentingowo - biznesowy z udziałem liderów rynku. Wyróżnia i skutecznie promuje najlepsze firmy zajmujące się produkcją, handlem i usługami skierowanymi do rodzin, a w szczególności do dzieci. Znak Jakości KidZone pozytywnie wpływa na zaufanie rodziców, którzy w naturalny sposób preferują produkty i usługi o potwierdzonej przez niezależny podmiot jakości. Laureaci tego prestiżowego wyróżnienia wzmacniają swoją pozycję na rynku, stając się bardziej wiarygodnymi i utożsamianymi z najwyższą jakością oferowanych przez siebie produktów i usług. Znak Jakości KidZone wzmacnia markę, utrwala pozytywny wizerunek firmy odpowiedzialnej społecznie i jest wskazówką dla wszystkich Rodziców.

950x200-static.jpg

Udział w projekcie wiąże się z możliwością uzyskania przez firmę prestiżowego wyróżnienia (Znak Jakości KidZone - certyfikat i znak graficzny), wieloma  korzyściami wizerunkowymi oraz ogólnopolską kampanią promocyjną dla Laureata. Podsumowaniem każdej edycji projektu jest uroczysta Gala Finałowa z udziałem Laureatów projektu, przedstawicieli biznesu, show-biznesu oraz licznych mediów (najbliższa edycja - listopad 2017).

Ambasadorami projektu są znani i lubiani rodzice: kompozytor Piotr Rubik, prezenterka Paulina Sykut-Jeżyna, psycholog Maria Rotkiel, modelka Kamila Szczawińska, bloger Michał Będźmirowski (Modny Tata).

kidzone-star-2017-logo-duze.jpg

Nowością VI edycji projektu jest wyróżnienie specjalne KidZone Star przyznawane firmom zasługującym na szczególne, dodatkowe wyróżnienie i uhonorowanie za najwyższą jakość produktów i usług oraz działalność prorodzinną i prodziecięcą.

Szczegółowe informacje na temat projektu, regulamin oraz dokumenty zgłoszeniowe dostępne są na naszej stronie www.znakjakoscikidzone.pl.

Nie zwlekaj! Skontaktuj się z nami już dziś.

tel. +48 609 777 437
tel. +48 500 564 545