Wodoodporny zegarek GPS dla dziecka nagrodzony Znakiem Jakości KidZone!

gjd_logo.png

Wodoodporny zegarek GPS firmy Locon to proste w obsłudze urządzenie z wbudowanym lokalizatorem, dzięki któremu poznasz obecną lokalizację swojego dziecka przez 24 godziny na dobę 7 dni w tygodniu. Namierzanie jest możliwe za pomocą konta WWW lub smartfona poprzez aplikację mobilną. Jednak nie jest to zwykły zegarek. W urządzenie został wbudowany telefon komórkowy za pomocą, którego dziecko może odebrać połączenie, zaalarmować Cię w razie potrzeby oraz wiele innych funkcjonalności.

Po pierwsze bezpieczeństwo

Dzięki zegarkowi możesz dowiedzieć się gdzie w danej chwili przebywa twoje dziecko, a na stronie WWW lub w aplikacji mobilnej na telefon, możesz również zobaczyć całą trasę pokonaną przez nie tego dnia. Dodatkowo użytkownik może określić kiedy i jak często następuje lokalizowanie.

Funkcja SOS

Dzięki przyciskowi S.O.S. dziecko błyskawicznie powiadomi Cię gdzie jest i że potrzebuje pomocy. Powiadomienie z lokalizacją dziecka otrzymają także wszystkie wyznaczone przez Ciebie osoby

Zdefiniuj książkę telefoniczną

Dzięki wbudowanej funkcji książki telefonicznej, możesz wybrać z kim będzie kontaktowało się twoje dziecko, poprzez utworzenie spersonalizowanej listy kontaktów.  Twoje dziecko będzie mogło odbierać oraz nawiązywać połaczenia wyłącznie z wybranymi przez Ciebie osobami. Użytkownik sam definiuje nazwę kontaktu jaka będzie wyświetlała się na zegarku.

Jeśli chcesz by twoje dziecko nie mogło wykonywać połączeń np. podczas gdy jest na lekcjach, masz możliwość zdalnego zablokownia tej opcji.

Powiadomienia SMS, e-mail i w aplikacji

Poprzez aplikację mobilną możesz ustawić alerty, które natychmiast uaktywnią się w przypadku takich sytuacji jak np.:

  • niski poziom baterii - aplikacja wyśle ostrzeżenie zawsze, gdy poziom baterii GPS spadnie do 15%,
  • ściągnięcie zegarka z ręki - otrzymasz powiadomienie jeśli dziecko zdejmie zegarek GPS z ręki,
  • powiadomienie o zmianie miejsca - dowiesz się, jeśli dziecko przemieści się bez Twojej wiedzy, np. opuści plac zabaw.

Urządzenie do zadań specjalnych

Zegarek cechuje niezywkła wytrzymałość. Urządzenie świetnie sprawdzi się podczas zabaw, a dzięki funkcjonalnej formie zegarka, nie ma potrzeby odkładnia go na czas zabawy.

water.png

Zegarek jest wodoodporny, dlatego świetnie sprawdzi się podczas wyjazdów nad wodę.

summer.png

Odporność na pył umożliwia beztroską zabawę w piaskownicy czy na plaży.

winter.png

 Dodatkowym atutem jest duża amplituda tempreatur w jakich zegarek funkcjonuje poprawnie ( od -20 do +65 st. Celcjusza).

Wodoodporny zegarek GPS dla dziecka jest to niezwykle innowacyjne urządzenie na miarę XXI w., na które czekało wiele mam. Z ogromną przyjemnością przyznaliśmy producentom tego relowucyjnego i niezawodnego urządzenia, certyfikat Znaku Jakości KidZone!

 2018.jpg

Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej lub zdecydowaliście już, że to urządzenie jest dla Was, koniecznie odwiedźcie stronę internetową: www.gdziejestdziecko.pl