Warszawa wraca do szkoły – wielki rodzinny event – zapraszamy do współpracy!

Choć wakacje dopiero przed Wami, my już teraz zapowiadamy wielkie rodzinne wydarzenie, które pokaże, że powrót do szkoły może być przyjemny i niezapomniany. Początek roku szkolnego może zacząć kojarzyć się z imprezą!
Brzmi nieprawdopodobnie? Przekonajcie się sami!

26 sierpnia 2017 r w PKiN odbędzie się wielkie rodzinne wydarzenie, podczas którego tysiące warszawiaków pożegna wakacje
i przywita nowy rok szkolny 2017/2018.

Warszawa wraca do szkoły to dzień pełen atrakcji dla dzieci i dorosłych. We współpracy z Partnerami wydarzenia zapewnimy mnóstwo atrakcji, będziemy bawić i inspirować, edukować i pomagać. Najlepsze marki, najwyższy poziom organizacyjny i moc atrakcji – każdy znajdzie coś dla siebie!

                                                                       wwds_pkin.jpg

Nowości rynkowe i zakupy w super cenach, bezpłatne badania medyczne, warsztaty, szkolenia, spotkania ze specjalistami, animacje, gry i zabawy dla dzieci, degustacje, koncerty, konkursy z super nagrodami.

Inauguracja roku szkolnego 2017/2018 zapowiada się w Warszawie wyjątkowo interesująco. Wszystko za sprawą Fundacji KidZone-Strefa Szczęśliwych Dzieci,  która w pierwszy wrześniowy weekend organizuje w stolicy wspaniałe i niepowtarzalne rodzinne wydarzenie.

Warszawa wraca do szkoły/ Warsaw Back to School – całodzienna impreza pod tym hasłem, podczas której pożegnamy lato i powitamy nowy rok szkolny,  odbędzie się w sobotę 26 sierpnia w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie. Tego dnia PKiN zamieni się w prawdziwy raj dla uczniów i przedszkolaków- organizatorzy przewidzieli mnóstwo  atrakcji zarówno dla dzieci, jak i ich rodziców.

                                 

W programie m.in. prezentacje produktów – najlepsze marki, nowości rynkowe i zakupy w promocyjnych cenach, bezpłatne badania medyczne, zajęcia sportowe i taneczne, warsztaty -naukowe, kulinarne i inne, szkolenia, degustacje, animacje, gry, zabawy i konkursy z super nagrodami, a także upominki dla wszystkich gości!

                                  wwds3.jpg

2 września przyjaźnie i wesoło wprowadzimy uczniów w ich szkolną rzeczywistość. Co dokładnie będzie się działo? Każdy kto pojawi się w tym dniu w Pałacu Kultury i Nauki na wydarzeniu  „Warszawa wraca do szkoły” może liczyć na mnóstwo pozytywnych wrażeń, solidną porcję cennej wiedzy i rodzinnej rozrywki, a także atrakcyjne upominki ufundowane przez Partnerów wydarzenia! Będziemy bawić i edukować, inspirować i pomagać!

                                  

Wszyscy Partnerzy eventu zaprezentują najlepsze produkty i usługi które sprawią, że powrót do szkoły będzie jak najbardziej udany. Rodzice będą mogli zapoznać się z ich propozycjami i zrobić niezbędne zakupy (szeroki asortyment produktów niezbędnych do domu i szkoły w bardzo atrakcyjnych cenach) a dzieci w tym czasie oddadzą się szaleństwom zabawy pod czujnym okiem animatorów.

                                      

Gry dla dzieci, zabawy, tory przeszkód to przedsmak sportowych wrażeń przygotowanych z okazji eventu.

„Warszawa wraca do szkoły” to wspaniałe rodzinne wydarzenie które przyjaźnie i wesoło wprowadzi uczniów w ich szkolną rzeczywistość. Koncerty dla dzieci, karaoke, spotkania z bohaterami dziecięcych bajek, animacje, gry, loterie z cennymi nagrodami i całe mnóstwo innych atrakcji – to wszystko czeka na Was
2 września w Pałacu Kultury i Nauki.

                                   wwds4.jpg 

Warszawa wraca do szkoły – 2.09.2017 – dzień pełen atrakcji dla całej rodziny!

Zabawa i edukacja, pomoc i inspiracja!  Zapraszamy – tego nie wolno przegapić!

Zapraszamy do współpracy firmy posiadające najwyższej jakości produkty i usługi dla dzieci i rodziny. Kontakt dla Partnerów i Wystawców wydarzenia: kidzone@kidzone.com.pl

Tak było w ubiegłym roku: