Thermomix ® TM5 firmy Vorwerk nagrodzony ***KidZone Star*** 2017!


Thermomix ® ma długą historię innowacji i technicznej doskonałości, pozostając w czołówce technologii kuchennej od ponad 30 lat. Stanowi jedną z biznesowych dywizji firmy Vorwerk – dużej, międzynarodowej grupy o 130-letniej historii, która zyskała renomę dzięki wysokiej jakości i innowacyjnym produktom.

Urządzenie Thermomix ® TM5 firmy Vorwerk jest unikalnym i uniwersalnym robotem kuchennym. Dzięki niemu z łatwością poradzisz sobie w kuchni i uzyskasz największą jakość gotowania. Thermomix ® jest używany na całym świecie przez miliony zadowolonych domowych kucharzy i szefów kuchni, ponieważ bez wysiłku wykonuje funkcje prawie każdego urządzenia kuchennego. 

thermomix.jpg

Niewyobrażalna wprost wszechstronność urządzenia Thermomix ® zawsze odzwierciadlała jego inteligentny, nowatorski wygląd i niezwykłą dbałość o szczegóły. W modelu TM5 ponownie postawiono na prostotę. Najnowszy Thermomix ® przenosi urządzenia kuchenne do ery cyfrowej. Dzieje się to za sprawą innowacyjnego ekranu dotykowego, który może przedstawiać zarówno porady do przepisów, jak i proste, intuicyjne elementy przeznaczone do obsługi wielu funkcji za dotknięciem palca. Innym inteligentnym elementem są nośniki – wymienne urządzenia do przechowywania kolekcji znakomitych przepisów w formie cyfrowej. Dzięki nim przepisy można przeglądać i śledzić wprost na ekranie urządzenia Thermomix ® TM5.

Wraz z nimi dostępne są nowatorskie funkcje, takie jak automatyczny system blokujący, pozwalający na łatwiejsze otwieranie i zamykanie w trakcie pracy urządzenia oraz elektroniczne zabezpieczenie silnika przed przegrzaniem.
Thermomix ® TM5 wyróżnia również precyzyjna regulacja temperatury, dzięki której potrawy są doskonale przyrządzone za każdym razem.
Wszystkie te innowacyjne i praktyczne cechy, połączone z niskim zużyciem prądu, czynią z urządzenia Thermomix ® TM5 niekwestionowanego mistrza kuchni!

Urządzenie Thermomix ® TM5 firmy Vorwerk otrzymało nagrodę ***KidZone Star*** 2017!

Thermomix ® to więcej niż urządzenie kuchenne - to także stale rozszerzający się świat przepisów, społeczności online i offline, a także wiele innych źródeł, które pomogą Państwu w pełni korzystać z możliwości urządzenia Thermomix ®  TM5.

www.thermomix.vorwerk.pl