Termometr Baby Temp oraz Inhalator Alergia Stop marki Sanity® zostały nagrodzone prestiżowym tytułem ***KidZone Star*** 2017!

Firma ALBERT Polska powstała w 1995 roku. Od początku towarzyszą jej dwie podstawowe wartości: produkcja bezpiecznych produktów najwyższej jakości, a także bliskość względem potrzeb klientów poprzez oferowanie im najlepszego serwisu i warunków współpracy, które pozwalają na partnerski rozwój.

 

ALBERT Polska dystrybuuje takie marki jak Sanity, Sensilis i Geratherm, które cechują się najwyższą jakością i nowoczesnością, co kapitalnie wpisuje się w charakterystykę firmy.

kidzone-star-2017-logo-duze.jpg

Termometr Baby Temp oraz Inhalator Alergia Stop marki Sanity® zostały nagrodzone dodatkową nagrodą, przyznawaną w ramach projektu Znak Jakości KidZone - ***KidZone Star*** 2017. Wyróżnienie ***KidZone Star*** jest wyrazem uznania za wysiłek wkładany przez firmę w celu dostosowania produktów i usług do najwyższych standardów. Nagroda przyznawana jest firmom zasługującym na szczególne wyróżnienie i uhonorowanie za wybitną jakość oferowanych produktów i usług oraz szczególny wkład w kreowanie i wdrażanie najwyższych standardów rynkowych.

     
             termometrbabytemp.jpg

Cyfrowy termometr bezdotykowy Baby Temp marki Sanity, to nowatorskie urządzenie medyczne wykorzystujące zaawansowaną technologię (IR) do błyskawicznego i dokładnego pomiaru temperatury ciała lub temperatury obiektu. Termometr jest przeznaczony do okresowego pomiaru temperatury i monitorowania jej zmian.

   inhalatoralergiastop.jpg

Inhalator Alergia STOP Sanity to wyrób medyczny, przeznaczony do terapii inhalacyjnych dla całej rodziny.
Szczególnie polecany w leczeniu alergii. Szczególnie polecany w leczeniu alergii. Może być także stosowany do leczenia infekcji górnych i dolnych dróg oddechowych, przewlekłego nieżytu nosa i gardła, przeziębienia, schorzeń oskrzeli, przewlekłej obturacyjnej choroby płuc (POChP), alergii, stanów po zapaleniu płuc, nawracającego zapalenia płuc, mukowiscydozy, chronicznego bronchitu, przewlekłego i nawracającego zapalenia oskrzeli oraz stanów pooperacyjnych. Przeznaczony również do codziennej profilaktyki zdrowych płuc oraz nawilżania i łagodzenia podrażnionego gardła i śluzówki. Przeznaczony jest do prowadzenia terapii wziewnej w warunkach domowych.

www.albert.com.pl