Termometr Baby Temp nagrodzony tytułem ***KidZone Star***!

Firma ALBERT Polska powstała w 1995 roku. Od początku towarzyszą jej dwie podstawowe wartości: produkcja bezpiecznych produktów najwyższej jakości, a także bliskość względem potrzeb klientów poprzez oferowanie im najlepszego serwisu i warunków współpracy, które pozwalają na partnerski rozwój.

logo_bottom_1.jpg

ALBERT Polska dystrybuuje takie marki jak Sanity, Sensilis i Geratherm, które cechują się najwyższą jakością i nowoczesnością, co kapitalnie wpisuje się w charakterystykę firmy.

 znak_star_1.jpg

Termometr Baby Temp został nagrodzony dodatkową nagrodą, przyznawaną w ramach projektu Znak Jakości KidZone - ***KidZone Star*** 2017. Wyróżnienie ***KidZone Star*** jest wyrazem uznania za wysiłek wkładany przez firmę w celu dostosowania produktów i usług do najwyższych standardów. Nagroda przyznawana jest firmom zasługującym na szczególne wyróżnienie i uhonorowanie za wybitną jakość oferowanych produktów i usług oraz szczególny wkład w kreowanie i wdrażanie najwyższych standardów rynkowych.

 babytemp2017.jpg

Cyfrowy termometr bezdotykowy Baby Temp marki Sanity, to nowatorskie urządzenie medyczne wykorzystujące zaawansowaną technologię (IR) do błyskawicznego i dokładnego pomiaru temperatury ciała lub temperatury obiektu. Termometr jest przeznaczony do okresowego pomiaru temperatury i monitorowania jej zmian.

www.albert.com.pl