Jako rodzice staramy się zapewnić naszym dzieciom jak najlepszy rozwój, dlatego Agi Bagi stworzyło dla najmłodszych produkty, które pobudzają ich zainteresowanie. Ważne jest, żeby dzieci były ciekawe świata, szanowały środowisko i żyły w zgodzie z naturą. Agi Bagi rozbudza świadomość ekologiczną oraz etykę środowiska.

 

Ubranka


Ubranka Agi Bagi są uszyte z najlepszych gatunkowo tkanin, które są przyjemne w dotyku oraz przystosowane do skóry dziecka.

Ubranka zostały stworzone z myślą o ich kompletowaniu, wobec tego  pasują do siebie i z tego względu możliwe jest zestawienie poszczególnych ubrań wedle własnego uznania.

W kolekcji można znaleźć ubranka zarówno dla chłopców jak i dla dziewczynek.

Ubranka są w 4 rozmiarach, dla dzieci w przedziale wiekowym od 2 od 6 lat. W kolekcji znajdują się spodenki, bluzeczki, sukienki, czapeczki oraz chusty.

 

Płyty DVD


Serial animowany Agi Bagi wpaja w najmłodszych świadomość ekologiczną oraz ukazuje jak ogromne znaczenie dla naszego środowiska ma przyroda.

 

Książeczki


Każdy rodzic chce aby jego dziecko prawidłowo i szybko się rozwijało, dlatego samodzielne czytanie to pierwszy krok w tym kierunku! Książeczki Agi Bagi nastawione są na edukację najmłodszych.

 

Maskotki

Dla dzieci bardzo istotną rolę odgrywa przytulanka, która towarzyszy mu podczas snu oraz zabawy. Jej funkcje może pełnić Zibi oraz Bodzio. Maskotki wykonane są z materiałów najlepszej jakości oraz uszyte z największą starannością i precyzją.

 

www.agibagi.com/pl