PUPPI Laureatem projektu Znak Jakości KidZone 2017!

puppi_logo.jpgPUPPI to polska marka pieluch wielorazowych, które zostały zaprojektowane jako alternatywa dla popularnych jednorazówek. Zachwycają kolorami, a także w pełni wykorzystują możliwości tkwiące w naturze. Jest to produkt skierowany do rodziców chcących zapewnić swojemu dziecku pełen komfort, ale i przykładających szczególną wagę do kwestii zdrowotnych, ponieważ jako jedyne zapewniają delikatnej skórze kontakt wyłącznie z naturalnymi materiałami, z dala od kontrowersyjnych związków chemicznych.

Pieluszki PUPPI realizują misję ekologicznego podejścia do pielęgnacji dziecka, ale równie ważne dla marki jest zachowanie ich nienagannej estetyki. Szyte są wyłącznie z materiałów produkowanych z włókien naturalnych i pochodzenia naturalnego, w związku z czym są to produkty w pełni biodegradowalne. Ekologiczna misja firmy realizowana jest także w tym, że można ich używać wielokrotnie i bez problemu posłużą kilkorgu kolejnym dzieciom.

PUPPI stawia na naturę, unika korzystania z tkanin wykonanych z włókien syntetycznych. Skóra "oddycha", ponieważ wszystkie materiały przepuszczają powietrze powodując, że pieluszki znakomicie sprawdzają się nawet w największe upały i niwelując niebezpieczeństwo powstawania odparzeń.

Dzięki zgrabnemu krojowi pieluszki nie powodują zbyt szerokiego rozstawienia nóżek, a co za tym idzie nie ograniczają w żaden sposób ruchów dziecka.

Flagowym produktem PUPPI jest otulacz wełniany, szyty z wełny, która produkowana jest w Polsce, z przędzy owiec sprowadzanej z najlepszych jakościowo hodowli Australijskich.

Otulacz wełniany posiada szczególne właściwości, niespotykane w przypadku żadnych innych pieluszek, także tych wielorazowych, wykonanych z tkaniny PUL. Zawarta w jego włóknach lanolina (naturalny tłuszcz owczy) nadaje mu właściwości antybakteryjnych oraz sprawia, że stanowi on nieprzeciekającą barierę całej pieluchy.

Otulacz, który zostanie zmoczony przez umieszczony w nim wkład chłonny nie wymaga natychmiastowego prania, ponieważ mocz rozkładany jest za pomocą lanoliny na sole i wodę. Otulacz po wywietrzeniu nie ma żadnego zapachu, co jest najlepszym dowodem na brak rozwoju bakterii. Wełna merynosów znana jest z tego, że jest bardzo delikatna w dotyku, niegryząca i nadaje się do noszenia nawet w czasie największych upałów, podczas których nie grzeje, lecz pomaga ochłodzić skórę poprzez odprowadzenie potu na zewnątrz. Jest odpowiednia dla każdego typu skóry, nawet bardzo wrażliwej, dlatego chętnie wykorzystywana jest w  produktach dziecięcych.

otulacz_morski.jpgotulacz_zolty.jpg

Pieluszki PUPPI w 100% wpisują się w miano produktu przyjaznego dzieciom. Marka otrzymuje bardzo pozytywne recenzje od rodziców i dotychczas była już kilkakrotnie nagradzana otrzymując między innymi złotą nagrodę Super Mama Awards 2016 oraz pierwszą nagrodę Tygodnia Pieluch Wielorazowych 2016 w kategoriach: Najlepszy otulacz wełniany, Najlepsza formowanka i Najlepsza Pielucha 2016. Znak jakości Kids Zone 2017 po raz kolejny potwierdza jakość i niezawodność tych pieluch.

Marka PUPPI otrzymała nominację do nagrody KidZone Star!

www.igle-figle.pl