Poznaj Maczfit - najwyższej jakości catering dietetyczny!

_MG_4993.jpg

Catering dietetyczny Maczfit oferuje kompletny zestaw dań skrojonych na potrzeby osób, które chcą zadbać o zdrowe żywienie i piękną sylwetkę. Wystarczy wybrać jeden z oferowanych przez nas programów dietetycznych, aby następnego dnia cieszyć się znakomitym posiłkiem. Nad jakością każdego z nich czuwa sztab specjalistów, dla których gotowanie to największa pasja.

Historia Maczfit to okres niestrudzonych poszukiwań i ciągłego dążenia do perfekcji. Właścicielem jest Maciej Lubiak, autor dwóch doskonale znanych warszawiakom restauracji: Milanovo Restaurant
& Pizzeria & Cafe oraz Milanovo Bread & Wine & Cafe. Jak sam przyznaje, stworzenie cateringu dietetycznego, który wyróżni się na tle konkurencji nie było łatwym zadaniem:

Przez pół roku opracowaliśmy kilka tysięcy dań, tworząc menu, które dziś jest naszą chlubą. Tysiące prób miało jeden cel: nasi klienci mieli przekonać się, że tego, co serwujemy, nie znajdą nigdzie indziej”.

Dzisiaj, Maczfit to marka o ogólnokrajowym zasięgu ciesząca się niesłabnącym zainteresowaniem
i zaufaniem tysięcy Polaków pragnących dbać o własne zdrowie. Nasza bogata oferta dań stała się pozytywnym wzorem do naśladowania dla całej branży.

_MG_1960.jpg

Restauracyjna jakość prosto do Twoich drzwi

W zestawach Maczfit znajduje się wszystko, co najlepsze i najzdrowsze we współczesnej kuchni: od elementów Fusion w międzynarodowym wydaniu po pełne spektrum tzw. „superfoods”. Gotujemy tylko z najlepszych produktów, które łączymy w niebanalne, efektowne kompozycje. W każdym pudełku Maczfit znajduje się duża ilość różnorodnych, często egzotycznych składników.

Nasze posiłki to efekt współpracy sztabu wykwalifikowanych dietetyków i kucharzy. Komponujemy optymalnie zbilansowane dania bazując na doświadczeniu i solidnej wiedzy naszych specjalistów, a nie na chwilowych trendach i modach. Jesteśmy na bieżąco z najnowszymi badaniami, nieustannie poszerzamy kompetencje biorąc udział w szkoleniach i konferencjach naukowych.

_MG_1334.jpg

Zorientowani na rodzinę

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom zapracowanych rodziców stworzyliśmy dwa zestawy dedykowane tylko dla dzieci: Kid Box i Petite Box. Oba zawierają niezliczone składniki odżywcze konieczne dla zrównoważonego rozwoju najmłodszych. Co ważne, wszystkie dania przygotowane są tak, aby nawet największy niejadek rozsmakował się w zdrowym jedzeniu.

Nie zapomnieliśmy też o przyszłych mamach. Dieta Fit Mami to nasz autorski program dedykowany kobietom chcącym zadbać o właściwe odżywienie przez cały okres ciąży. Z diety zostały wykluczone niepasteryzowane mleko i jego przetwory, ostre przyprawy czy produkty wędzone. Dodatkowo, zwiększyliśmy ilość warzyw i owoców, zapewniając mamie i dziecku niezbędną ilość witamin.

_MG_6225.jpg

Przestrzegamy również rygorystycznych procedur HACCP. Sprawna implementacja tych rozwiązań sprawiła, że nasz zakład produkcyjny otrzymał międzynarodowy certyfikat TÜV. Zawsze świeże posiłki to efekt zastosowania tzw. ciągu chłodniczego. Produkty Maczfit dostarczane są do klientów specjalnymi samochodami-chłodniami - dzięki temu mamy pewność, że nasze dania zachowają wszystkie walory smakowe i estetyczne.

Dlatego, Znak Jakości KidZone to dla nas nie tylko znakomite wyróżnienie, ale i zobowiązanie do dalszej ciężkiej pracy każdego dnia.

www.maczfit.pl/

 _MG_5166.jpg

_MG_4970.jpg

_MG_5252.jpg

_MG_2142.jpg

_MG_5579.jpg