Podkarpacki hotel najlepiej dostosowanym obiektem dla dzieci

20708384_1426626767427917_6727403716477454830_njpg

Pokój matki z dzieckiem, podgrzewacze, elektryczna niania, łóżka piętrowe i kolorowe pościele, posiłki przygotowywane specjalnie dla dzieci – każda przestrzeń Hotelu Bacówka Radawa & SPA**** jest dostosowana do dzieci. Każdy jej kąt stanowi bezpieczne i przyjazne miejsce zabawy, co w efekcie pozwala odciążyć rodziców w nieustannej opiece. Teraz fakt ten potwierdza certyfikat KidZone, będący prestiżowym i ogólnopolskim wyróżnieniem.

FOT19328jpg

Znak Jakości KidZone to ogólnopolski program rekomendacji firm najlepiej dostosowanych do potrzeb i wymagań rodzin z dziećmi. Zadaniem projektu jest wyróżnienie tych podmiotów, które stale podnoszą jakość swoich produktów i usług oraz zaskakują nowoczesnymi pro-dziecięcymi rozwiązaniami. Znak Jakości KidZone to symbol najwyższych standardów i wiarygodności oraz wskazówka dla rodziców szukających najkorzystniejszej oferty dla swoich dzieci.

FOT19603jpg

- Przyznany nam Znak Jakości KidZone ogromnie nas cieszy, ponieważ stanowi potwierdzenie rzetelnej realizacji wizji hotelu, jaka przyświeca nam od samego początku jego istnienia. Chcieliśmy stworzyć ciepłą, domową atmosferę oraz być miejscem, w którym dzieci się bawią, a rodzice odpoczywają. Pozytywne opinie naszych gości i wyróżnienia ekspertów pokazują, że nam się to udaje – mówi Joanna Preisner, właścicielka Hotelu Bacówka Radawa & SPA****. – Bacówka wiele zawdzięcza trójce moich dzieci, bo to one rysowały projekty i wymyślały różne atrakcje. Jak coś im się znudzi, to wychodzą z nowym pomysłem. Dzięki temu maluchy, które przyjeżdżają kolejny raz, są zaskoczone i korzystają z coraz nowszych rozrywek. Właśnie ta niezwykła moc wyobraźni dzieci jest kluczem naszego sukcesu.

FOT21138jpg

Liczne udogodnienia, atrakcje i rozwiązania we wszystkich aspektach swojej działalności to znak rozpoznawczy Hotelu Bacówka Radawa & SPA****. W jego ofercie znajdują się więc nie tylko bezpieczne place zabaw, sala kinowa, Pokój Klocków, Kącik Małego Czytelnika, ale również dedykowane dzieciom zabiegi w SPA, menu w kształcie tableta i specjalne bufety dla najmłodszych oraz Punkt Obsługi Małego Gościa. Dodatkowe zabawy zapewnia profesjonalny Kids Concierge, który z łatwością znajduje wspólny język z każdym maluchem, a po obiekcie przechadza się Bacuś – ogromna i przesympatyczna maskotka uwielbiana przez wszystkie dzieci.

Pokj hotelowyjpg

Bacówka zapewnia nie tylko atrakcje dla dzieci, ale również dostęp do przedmiotów i rozwiązań ułatwiających codzienną ich pielęgnację. W obiekcie bez problemu znaleźć można przewijaki, pokój matki z dzieckiem, wanienki, podgrzewacze czy elektryczną nianię. W każdym miejscu – od recepcji po ogólnodostępne toalety – dzieci i rodzice mogą liczyć na udogodnienia.

Lobbyjpg

To nie pierwsze wyróżnienie dla Hotelu Bacówka Radawa & SPA**** za dostosowanie oferty do potrzeb najmłodszych. W 2017 roku został otrzymał on również certyfikat „Hotel Przyjazny Rodzinie”. Obie nagrody potwierdzają hasło mówiące, że mieszcząca się w podkarpackiej Radawie Bacówka to jedyny czterogwiazdkowy hotel dla dzieci w Polsce.

www.bacowkaradawa.pl/