Otulacz wełniany z wkładami chłonnymi Puppi został wyróżniony prestiżowym tytułem ***KidZone Star*** 2017!

puppi_logo.jpg

PUPPI to polska marka pieluch wielorazowych, które zostały zaprojektowane jako alternatywa dla popularnych jednorazówek. Stosowanie pieluszek PUPPI zapewnia maluszkowi pełen komfort,a  także kontakt z wyłącznie naturalnymi materiałami.

Flagowym produktem PUPPI jest otulacz wełniany, szyty z wełny, która produkowana jest w Polsce, z przędzy owiec sprowadzanej z najlepszych jakościowo hodowli Australijskich.

Otulacz wełniany posiada szczególne właściwości, niespotykane w przypadku żadnych innych pieluszek, także tych wielorazowych, wykonanych z tkaniny PUL. Zawarta w jego włóknach lanolina (naturalny tłuszcz owczy) nadaje mu właściwości antybakteryjnych oraz sprawia, że stanowi on nieprzeciekającą barierę całej pieluchy.

Otulacz, który zostanie zmoczony przez umieszczony w nim wkład chłonny nie wymaga natychmiastowego prania, ponieważ mocz rozkładany jest za pomocą lanoliny na sole i wodę. Otulacz po wywietrzeniu nie ma żadnego zapachu, co jest najlepszym dowodem na brak rozwoju bakterii. Wełna merynosów znana jest z tego, że jest bardzo delikatna w dotyku, niegryząca i nadaje się do noszenia nawet w czasie największych upałów, podczas których nie grzeje, lecz pomaga ochłodzić skórę poprzez odprowadzenie potu na zewnątrz. Jest odpowiednia dla każdego typu skóry, nawet bardzo wrażliwej, dlatego chętnie wykorzystywana jest w  produktach dziecięcych.

 artykul_ob.jpeg

Pieluszki PUPPI w 100% wpisują się w miano produktu przyjaznego dzieciom. Marka otrzymuje bardzo pozytywne recenzje od rodziców i dotychczas była już kilkakrotnie nagradzana otrzymując między innymi złotą nagrodę Super Mama Awards 2016 oraz pierwszą nagrodę Tygodnia Pieluch Wielorazowych 2016 w kategoriach: Najlepszy otulacz wełniany, Najlepsza formowanka i Najlepsza Pielucha 2016.

***KidZone Star*** po raz kolejny potwierdza jakość i niezawodność tych pieluch.

www.igle-figle.pl