Marka Lionelo otrzymała Certyfikat Znak Jakości KidZone 2018!

logo.png

Lionelo to tworzona z pasją i dbałością o dobro najmłodszych marka, należąca do grupy BrandLineGroup, której główne siedziby mieszczą się w Polsce i Holandii. Kreuje produkty dla niemowląt i dzieci,a sprzedaż swoich produktów prowadzi głównie na terenie Europy, m.in. w Niemczech, Francji, Hiszpanii, Czechachi Rumunii, ale także na innych kontynentach.

W ofercie posiadają 6 głównych kategorii produktów oraz dwiesubmarki, po to, aby jak najlepiej odpowiadać na potrzeby rodziców i dzieci. Misją Lionelo jest dostarczanie bezpiecznych, komfortowych i modnie zaprojektowanych produktów. Podczas całego procesu - od momentu produkcji, aż do chwili dostarczania finalnego wyrobu – kierują się podstawowymi wartościami, jakie wyraża rodzina: bezpieczeństwem, troską i rozwojem. Właśnie na tych kluczowych filarach budują swoją działalność.

 do art_cor.jpg

Celem Lionelo jest zapewnianie wsparcia od pierwszych dni życia dzieci do momentu, w którym będą gotowe do osiągnięcia przedszkolnej samodzielności. Wiedzą, jak trudne są dla maluszka i jego rodziców początki na świecie – wymaga to ogromnego poświęcenia, miłości i wyrozumiałości z obydwu stron. Pragną, by produkty Lionelo były wiernym towarzyszem rodziny oraz naturalnym uzupełnieniem codziennej, domowej opieki. Z tego powodu ich oferta składa się z szerokiej gamy produktów – niemowlętom i ich mamom przydadzą się laktatory, nianie elektroniczne, wózki, dostawne łóżeczka czy maty edukacyjne. Nieco starsze dzieci skorzystają z bujaczków, bezpiecznych samochodowych fotelików, krzesełek do karmienia, nebulizatorów oraz rowerków biegowych i innych pojazdów. Dzięki produktom submarki LioneloCare pielęgnacja dzieci staje się dużo łatwiejsza, a LioneloEducation pomaga we wszechstronnym rozwoju maluszków w taki sposób, by mogły z uśmiechem osiągnąć pełnię swojego wielkiego potencjału.

Bezpieczeństwo jest dla nich wartością nadrzędną. Chcą, by każdy, kto sięga po produkty marki Lionelo był pewny, że wybiera sprawdzone, godne zaufania wyroby. Na potwierdzenie tego, wszystkie produkty oprócz spełnienia rygorystycznych europejskich norm, poddawane są także testom w niezależnych instytucjach certyfikującycho światowej renomie.

Dowodem na to, że są pewni wysokiej jakości jest pakiet Lionelo Assistance, którym objęte są wszystkie ich wyroby. Polega on na możliwości naprawy door-to-door (całkowicie darmowej obsługi transportu sprzętu z domu do serwisu i z powrotem), wydłużonej gwarancji oraz zapewnieniu produktu zastępczego na czas naprawy (nie dotyczy submarki Care).

https://lionelo.com/