Maltex Baby został Laureatem nagrody ***KidZone Star*** 2017

MALTEX BABY to marka rozpoznawalna przez najmłodszych odbiorców i ich rodziców. Nagrodę ***KidZone Star*** 2017 zdobyła za  Zestaw Higieniczny i Zestaw Pielęgnacyjny Maltex.

W skład zestawu higienicznego wchodzą między innymi:

  • Nocniki, nakładki, podnóżki – zapewniają stabilność produktu i poczucie bezpieczeństbiale_misie_zestaw_wynik.jpgwa u dziecka dzięki wyposażeniu
    w specjalne gumki antypoślizgowe. Ponadto nocnik i nakładka dostępne są także w wersji standardowej, bez gumek antypoślizgowych. Nocniki posiadają specjalnie wyprofilowane wysokie oparcie i odpowiednio wysokie zabezpieczenie przed wydostawaniem się nieczystości na zewnątrz. Nakładki na sedes zostały bardzo dobrze wyprofilowane, dzięki czemu pasują do 99% toalet. Podnóżki natomiast posiadają większą powierzchnię użytkową niż inne dostępne na rynku.
  • Miska higieniczna - "must have" do pielęgnacji i higieny każdego malucha! Zawiera gąbkę, butelkę z dozownikiem na mydło, zabawkę i szczoteczkę do włosów. Dzięki zastosowaniu miski higienicznej z łatwością można obmyć swoje dziecko unikając przy tym niełatwej kąpieli! Miska posiada 3 praktyczne komory: małą na mydło i 2 na wodę: czystą i z mydłem oraz otwór na butelkę z dozownikikapielowy_ze_stojakiem.jpgem. Miska z kosmetyczką tworzy przydatny zestaw turystyczny. Produkt dostępny w wielu kolorach i wariantach.

W skład zestawu pielęgnacyjnego wchodzą między innymi takie niezbędniki, jak: wyprawka dla noworodka (efektowanie zapakowany starter przeznaczony do kąpieli i pielęgnacji malucha), wanna z korkiem i matą antypoślizgową, stojak pod wanienkę dziecięcą, fotelik z matą antypoślizgową, okrycie kąpielowe i wiadro na wodę i pieluchy. Zastosowanie maty antypoślizgowej w wannie i foteliku chroni dziecko przed poślizgiem zapewniając komfort i bezpieczeństwo Twojego malucha. Stojak posiada trzystopniową regulację wysokości odciążając kręgosłup osoby kąpiącej dziecko. Posiada praktyczne półki przystosowane do odpływu wody oraz dodatkowe zabezpieczenia. Komplety do kąpieli malucha występują w dowolnych konfiguracjach, w wielu kolekcjach, w różnej kolorystyce.

www.maltex.com.pl

miska.jpg8054_tron_zyrafa_bezowy.jpg