Maltex Baby nominowany do KidZone Star 2017!

Maltex Baby jest marką firmy Maltex rozpoznawalną na rynku krajowym i  zagranicznym w sektorze branży dziecięcej.
W ofercie firmy znaleźć można m.in. wanienki, stojaki pod wannę, foteliki do kąpieli, wiaderka na wodę i  pieluchy, miski kapielowy_ze_stojakiem.jpghigieniczne oraz wyposażone w specjalne gumki antypoślizgowe nakładki na deskę sedesową, nocniki i podnóżki. Projektując swoje produkty Maltex zwraca szczególną uwagę na ich użyteczność, innowacyjność oraz wysokie wymogi obowiązujące w kraju i za granicą. Artykuły zestawiają w oryginalne kolekcje z grafiką licencjonowaną lub własną, a bogata kolorystyka oraz indywidualne wzornictwo niekwestionowanie wyróżniają ich na tle konkurencji. Wszystkie produkty Maltex Baby są wolne od szkodliwych substancji BPA.

Maltex Baby jest Laureatem wielu prestiżowych wyróżnień, w tym Znaku Jakości KidZone. Produkty firmy z serii pielęgnacji i higieny zostały także nominowane do nagrody KidZone Star 2017!

W skład zestawu higienicznego wchodzą między innymi:
  • Nocniki, nakładki, podnóżki – zapewniają stabilność produktu i poczucie bezpieczeństwbiale_misie_zestaw_wynik.jpga u dziecka dzięki wyposażeniu w specjalne gumki antypoślizgowe. Ponadto nocnik i nakładka dostępne są także w wersji standardowej, bez gumek antypoślizgowych. Nocniki posiadają specjalnie wyprofilowane wysokie oparcie i odpowiednio wysokie zabezpieczenie przed wydostawaniem się nieczystości na zewnątrz. Nakładki na sedes zostały bardzo dobrze wyprofilowane, dzięki czemu pasują do 99% toalet. Podnóżki natomiast posiadają większą powierzchnię użytkową niż inne dostępne na rynku.
  • Miska higieniczna - "must have" do pielęgnacji i higieny każdego malucha! Zawiera gąbkę, butelkę miska.jpgz dozownikiem na mydło, zabawkę i szczoteczkę do włosów. Dzięki zastosowaniu miski higienicznej z łatwością można obmyć swoje dziecko unikając przy tym niełatwej kąpieli! Miska posiada 3 praktyczne komory: małą na mydło i 2 na wodę: czystą i z mydłem oraz otwór na butelkę z dozownikiem. Miska z kosmetyczką tworzy przydatny zestaw turystyczny. Produkt dostępny w wielu kolorach i wariantach.
W skład zestawu pielęgnacyjnego wchodzą między innymi takie niezbędniki, jak: wyprawka dla noworodka (efektowanie zapakowany starter przeznaczony do kąpieli i pielęgnacji malucha), wanna z korkiem i matą 8054_tron_zyrafa_bezowy.jpgantypoślizgową, stojak pod wanienkę dziecięcą, fotelik z matą antypoślizgową, okrycie kąpielowe i wiadro na wodę i pieluchy. Zastosowanie maty antypoślizgowej w wannie i foteliku chroni dziecko przed poślizgiem zapewniając komfort i bezpieczeństwo Twojego malucha. Stojak posiada trzystopniową regulację wysokości odciążając kręgosłup osoby kąpiącej dziecko. Posiada praktyczne półki przystosowane do odpływu wody oraz dodatkowe zabezpieczenia. Komplety do kąpieli malucha występują w dowolnych konfiguracjach, w wielu kolekcjach, w różnej kolorystyce.