Magiczny Dywan firmy Funtronic został nagrodzony certyfikatem Znaku Jakości KidZone 2017!

Funtronic to polska firma  produkująca innowacyjne i zaawansowane technologicznie  pomoce dydaktyczne na miarę XXI wieku. Firma stosuje nowoczesne rozwiązania pozwalające placówkom edukacyjnym oraz rehabilitacyjnym połączyć tradycyjne metody pracy ze współczesną technologią. Funtronic oferuje najwyższej jakości produkty w przystępnych cenach. Produkty firmy Funtronic dystrybuowane są na całym świecie.

 logo_magiczny_dywan_cmyk-1.jpg

Certyfikatem Znaku Jakości KidZone 2017 został nagrodzony Magiczny Dywan.

funtronic_grafika.jpg

Flagowym produktem firmy Funtronic jest Magiczny Dywan będący przełowym rozwiązaniem w edukacji przedszkolnej i szkolnej, rehabilitacji oraz zabawie. Produkt łączy w sobie wielorakie funkcje. Pomaga w całościowym rozwoju dziecka poprzez ćwiczenia fizyczne, intelektualne i rozrywkę. Zapewnia wysoką jakość, niezawodność i atrakcyjną cenę.

Magiczny Dywan to zintegrowany system czujników ruchu, który zawiera w sobie projektor, komputer oraz pakiety gier edukacyjnych, przeznaczonych do wsparcia nauczycieli wychowania przedszkolnego, edukacji szkolnej i rehabilitacji. Obsługa gier jest intuicyjna, gdyż Magiczny Dywan wykrywa ruch dziecka chodzącego lub czworakującego po obrazie wyświetlanym na podłodze, oraz ruch ręki w obszarze wyświetlanym na stole.

Magiczny Dywan obsługiwany jest za pomocą pilota. Podwieszony na stałe pod sufitem wyświetla obraz z projektora na podłogę. Po włączeniu urządzenia wystarczy wystarczy wybrać odpowiednią grę i rozpocząć zajęcia z dziećmi według ustalonego scenariusza.