Laureatem Znaku Jakości KidZone 2017 został Doodush!

Pojawienie się dziecka w rodzinie to ogromna radość dla rodziców. Pierwsze miesiące życia maleństwa to chwile, które będą zapamiętane przez najbliższych przez całe życie. W tych szczególnych momentach – mądrego i świadomego rodzicielstwa bardzo ważne jest podejmowanie decyzji najlepszych dla dobra dziecka.

doodush_logo.png

Z tą właśnie myślą powstały ekologiczne pieluszki wielorazowe Doodush – są zdrowym sposobem pielęgnacji niemowlaka. To połączenie tradycji i nowoczesności będące doskonałą alternatywą dla innych sposobów pieluchowania.
Nasze pociechy spędzają w pieluchach niemal każdą chwilę swego życia dlatego warto uważnie i świadomie dokonać ich wyboru. Materiały antyalergiczne użyte w pieluszkach Doodush nie powodują uczuleń a skóra dziecka jest sucha i zdrowa.
Doodush to rodzima produkcja – wyrób został zaprojektowany i wykonany w Polsce przy współpracy z liderami z branży włókienniczej.
Zastosowanie pieluszek wielorazowych wiąże się z co najmniej o połowę niższymi kosztami w porównaniu z użyciem najtańszych jednorazówek.
Doodush dba również o to by oprócz walorów zdrowotnych i ekonomicznych jakość, funkcjonalność, estetyka i wzornictwo było na poziomie spełniającym Państwa oczekiwania.
Pieluszki są bardzo proste w użyciu, nadają się do stosowania zarówno na dzień jak i na noc. Wykonane dla dzieci i z myślą o nich z materiałów posiadających odpowiednie certyfikaty.

Pieluszki, otulacze i kąpielówki Doodush uzyskały certyfikat Znak Jakości KidZone 2017.

 

Pieluszki wielorazowe Doodush:

            piluszki_dudusie.jpgpieluszka-wielorazowa-pistacjowy-dudu_1.jpg

Pieluszka wielorazowa PUL typu kieszonka w rozmiarze ONE SIZE 3,0 do 16 kg – przeznaczona na cały okres pieluszkowania.

Tkanina zewnętrzna pieluszki to wodoszczelna, paroprzepuszczalna, elastyczna i miękka w dotyku dzianina, która stanowi zabezpieczenie przed przemakaniem. Tkanina PUL nie przepuszcza cząsteczek wody lecz przepuszcza cząsteczki pary wodnej co minimalizuje ryzyko odparzeń u dzieci.
Warstwę wewnętrzną pieluchy stanowi mikropolar, który dzięki swej strukturze utrzymuje odpowiednio ciepły i suchy mikroklimat skóry. Jest antyalergiczny, nie powoduje uczuleń a przy tym jest łatwy w utrzymaniu czystości i bardzo szybko schnie. Charakteryzuje się lekkością, dobrą oddychalnością i antypilingowym wykończeniem. System trwałych, gęsto rozmieszczonych nap pozwala na regulację rozmiaru i szybkie i dobre dostosowanie pieluszki do wieku i wagi dziecka. Gumki wokół nóżek zapobiegają przeciekaniu a płaska gumka w pasie ułatwia odpowiednie przylgnięcie do skóry dziecka. Pieluszki są bardzo proste w użytkowaniu nadają się do stosowania zarówno na dzień jak i na noc.


Otulacze Doodush:

otulacz-wielorazowy-blue-safari.jpgotulacz-wielorazowy-bkitne-baranki.jpg

Otulacz wielorazowy PUL w rozmiarze ONE SIZE 3,5-16 kg – przeznaczony na cały okres użytkowania.

Tkanina zewnętrzna otulacza to wodoszczelna, oddychająca, elastyczna i miękka w dotyku dzianina, która stanowi zabezpieczenie przed przemakaniem. Dzięki temu, ze tkanina nie przepuszcza cząsteczek wody lecz przepuszcza cząsteczki pary wodnej ryzyko odparzeń jest zminimalizowane.
Warstwę wewnętrzną otulacza utrzymującą wkład na miejscu stanowią zakładki PUL obszyte warstwą mikropolaru, który dzięki swej strukturze utrzymuje odpowiednio ciepły i suchy mikroklimat skóry. Otulacz jest antyalergiczny, nie powoduje uczuleń a przy tym jest łatwy w utrzymaniu czystości i bardzo szybko schnie. Charakteryzuje się lekkością, dobrą oddychalnością i antypilingowym wykończeniem.System trwałych, gęsto rozmieszczonych nap pozwala na regulację rozmiaru i szybkie i dobre dopasowanie otulacza. Delikatne lamówki wokół nóżek zapobiegają przeciekaniu a płaska gumka w pasie ułatwia dopasowanie. Otulacze są bardzo proste w użytkowaniu nadają się do stosowania zarówno na dzień jak i na noc.

 

Kąpielówki Doodush:

kapielowki-wielorazowe-piratki.jpgkapielowki-wielorazowe-pink-princess.jpg

Wspólne plażowanie i kąpiele to chwile radości zarówno dla dzieci jak i rodziców. Wymogi higieniczne na pływalniach wymagają stosowania odpowiednich zabezpieczających majteczek. Zwykłe kąpielówki nie spełnią tej roli a tradycyjne pieluchy wchłoną wodę i będą niepotrzebnym balastem ściągającym dziecko na dno.

Zalety kąpielówek Doodush

 • nieprzemakalne i szczelne,
 • delikatny i przewiewny materiał, który bardzo szybko schnie,
 • elastyczne lamówki przy nogach i w pasie,
 • bawełniano-poliestrowa, miękka tkanina w środku,
 • wygodne bezniklowe zapięcie na napy z jednego boku,
 • nie nabierają wody i nie ciągną pupy dziecka w dół,
 • są bardzo wygodne i nie krępują ruchów podczas pływania,
 • produkowane w kilku rozmiarach co umożliwia dobre dopasowanie do wieku i rozmiaru dziecka,
 • rodzima produkcja – polska jakość,
 • ciekawe wzornictwo,
 • do prania w pralce (max 40°C)

www.doodush.com