La Millou Laureatem Znaku Jakości KidZone 2017!

La Millou to polski producent wyjątkowych kocyków oraz akcesoriów
dla dzieci i ich rodziców. Można by rzec o nich niepoprawni marzyciele, którzy kolorują rzeczywistość. Kreują, malują, bawią się wzorami, materiałami i dodatkami.

Wśród produktów La Millou znajdzie się coś dla klasyków, coś dla awangardy, dla otwartych na świat optymistów i dla tych, którzy zwariowaliby bez odrobiny szaleństwa. Są otwarci i nie dają zamknąć się w sztywne ramy. Wszystkie produkty powstają w Polsce i posiadają niezbędne atesty, a wiele z nich uzyskało nagrody lub wyróżnienie w prestiżowych konkursach, a także pozytywną opinię Instytutu Matki
i Dziecka.


Eksperci La Millou pragną, by wszystko, co wychodzi spod ich rąk kojarzyło się z czymś wyjątkowym. Usilnie opierają się bylejakości i kiczowi, by La Millou było dla wszystkich przykładem tego, że w Polsce, spotykając na swojej drodze odpowiednich ludzi, da się zrobić produkty, których nie powstydziłaby się żadna matka na całym świecie.


W La Millou nie ma tajemnic. Jeśli masz nawet najdziwniejsze pytanie na temat produktów lub materiałów – po prostu napisz lub zadzwoń. Na pewno znajdą dla Ciebie chwilę na pogawędkę, bo dzięki temu są bogatsi o doświadczenia i opinie, które płyną z ust i maili najważniejszych ludzi - troskliwych i dumnych rodziców.

Znak jakości KidZone 2017 uzyskały produkty: torba dla Mam Feeria- King Pack, termofor Thermo Bunny oraz wielofunkcyjna mata do spania Candy Nap Mat. 

kingpack_zestaw_do_wozka_lamillou_bohoroyalarrowsdark.jpg

Torba dla Mam Feeria- King Pack. 

Zestaw Feeria, to duża torba z uchwytami do wózka, organizer, turystyczny przewijak oraz saszetka. Wszystkie produkty wykonane z nieprzemakalnej tkaniny.

 

thermobunny_termofor_lamillou_velvet_collection_8.jpg

Termofor Thermo Bunny.

Termofor i kompres chłodzący - przytulanka króliczek z dwoma wkładami. Thermo Bunny to przyjaciel, jakiego Twoje dziecko jeszcze nie miało. Rozbawi, przytuli
i pomoże w każdej potrzebie.

 

candy_napmat_lamillou_11.jpg

Wielofunkcyjna mata do spania Candy Nap Mat. 

Candy Nap Mat to połączenie kocyka, śpiworka i maty do zabawy. Produkt bardzo funkcjonalny, dopracowany w każdym calu. Sprawdzający się właściwie od urodzenia do kilku jak nie kilkunastu lat.

www.lamillou.com