Jakość- jak ważna jest w naszym życiu?

Z pojęciem jakości związane są wymagania, standardy czy normy- kryteria oceny produktu lub usługi. W obecnych czasach istnieje szereg norm, które pomagają utrzymać jakość na właściwym poziomie. Warta uwagi jest także „Ustawa z dn. 25 sierpnia 2006 o bezpieczeństwie żywności i żywienia”, która określa wymagania i procedury niezbędne dla zapewnienia bezpieczeństwa żywności i żywienia zgodnie z przepisami rozporządzenia (WE).

Jednym z ważnych aspektów jest jakość żywności dla Najmłodszych. Powszechnie wiadomo, że do prawidłowego rozwoju organizm Dziecka potrzebuje produktów najwyższej jakości.

Więcej informacji znajdziecie w artykule jednego z Patronów Medialnych projektu Znak Jakości KidZone, który uchwycił w nim ważny dla każdego rodzica temat- jakość żywności dla niemowląt w 1000 pierwszych dni życia.

http://dzidziusiowo.pl/niemowlak/zywienie/2444-jakosc-posilkow-dla-niemowlat

Zapraszamy także na stronę internetową Instytutu Żywności i Żywienia im. prof. dra med. Aleksandra Szczygła, gdzie będziecie mogli dowiedzieć się sprawdzonych informacji dotyczących m.in. Zasad prawidłowego żywienia.

http://www.izz.waw.pl/pl/zasady-prawidowego-ywienia