Hotel La Siesta został kolejnym Laureatem projektu Znak Jakości KidZone, edycja 2017

Hotel La Siesta to przytulne miejsce, położone nad morzem w Jastrzębiej Górze. To idealne rozwiązanie na niezapomniany urlop i relaksacyjny wypoczynek nad morzem!

Do dyspozycji Gości oddają pokoje przytulnie urządzone oraz wyposażone w telewizor, lodówkę, suszarkę do włosów, akcesoria plażowe i gniazdo internetowe oraz sieć WI-Fi. Oprócz kompleksowego wyposażenia, oferują również profesjonalną obsługę, która sprawi, że noclegi w Jastrzębiej Górze okażą się najlepszym rozwiązaniem dla każdego.

Od wielu lat należą do wąskiego grona Hoteli Przyjaznych Rodzinie. Dla małych gości czekają tu niesamowite miejsca do szalonej zabawy, plac zabaw, kąciki zabw, żywe zwierzątka oraz wiele innych atrakcji. Dla rodziców przygotowany jest szereg udogodnień, które sprawią, że pobyt z dzieckiem nad morzem stanie się przyjemnością. Najmłodsi mogą spędzić wspaniałe chwile na placu zabaw oraz w hotelowym kąciku zabaw.

Dorośli mogą zrelaksować się w odprężającej strefie wellness. Pobyt w łaźni parowej lub suchej saunie z pewnością odstresują Państwa ciała i dusze. Niemogącym doczekać się słońca Gościom polecają ich solarium. Aktywnych zapraszają na salę fitness lub do gry w tenisa stołowego. Zwolennikom gier zespołowych polecają piłkarzyki i bilard.

Ich obiekt znajduje się zaledwie 100 metrów od piaszczystej plaży, na której poczujesz delikatny powiew bryzy i będziesz mógł korzystać do woli z wyjątkowych kąpieli morskich oraz słonecznych. Jeżeli chcesz spędzić fantastyczne wakacje nad morzem, odwiedź Hotel La Siesta - będzie to Twoje miejsce w Jastrzębiej Górze!! 

www.lasiesta.pl