Gotuj się na zdrowie z MACZFIT! Przedstawiamy nowego Laureata Znaku Jakości KidZone 2017!

Catering dietetyczny Maczfit to kompletny zestaw dań dla osób aktywnych, rodziców oraz dzieci, dla których zdrowe odżywianie jest szczególnie ważne. Zdrowe posiłki Maczfit są najlepszym źródłem uzyskiwania energii potrzebnej do uprawiania sportów, wysiłku umysłowego w pracy, lepszego przyswajania wiedzy i koncentracji w szkole, oraz dobrego snu. 

maczfit-logo_1.png

Celem Maczfit jest ułatwienie swoim Klientom przemiany na lepsze: zamiana tłustego pączka w lukrze na lekkiego gryczanego naleśnika z bananami, a tkanki tłuszczowej na masę mięśniową.
Tu rodzi się filozofia nowej jakości życia w połączeniu z uporządkowaniem celów oraz oczyszczającym wyzbyciu się złych i szkodliwych dla organizmu nawyków.
Warto zacząć od właściwej diety, gdyż jesteśmy tym co jemy, a odpowiednio dobrane składniki odżywcze pomagają nam wydobywać z siebie naturalne piękno i siłę.


Maczfit to catering polecany dla całej rodziny! Firma została nagrodzona certyfikatem Znak Jakości KidZone 2017!

Nie masz czasu na zdrowe gotowanie? Nie szkodzi. Eksperci Maczfit mają i czas i wiedzę, jak skomponować optymalną dietę, która oczaruje Twoje zmysły i odpowie na zróżnicowane potrzeby. Catering dietetyczny Maczfit to kompletny zestaw dań dla osób aktywnych i takich, które pragną kontroli nad własnym doskonałym samopoczuciem. Wybierasz jeden z oferowanych przez nas programów diet w zależności od Twojego zapotrzebowania. Możesz wybrać również jedną z diet specjalistycznych i zadzwonić do Dietetyka Maczfit, przedstawić swój cel, który chcesz osiągnąć, preferencje, swoje nawyki i styl życia. Dzięki temu eksperci będą mogli dodatkowo doradzić w wyborze idealnego programu dla Ciebie. Dietetyk jest zawsze do Twojej dyspozycji.

www.maczfit.pl