Francuska marka odzieżowa KIABI nagrodzona certyfikatem Znak Jakości KidZone 2017!

KIABI to francuska marka odzieżowa oferująca kolekcje dla całej rodziny w atrakcyjnych cenach. Pomysłowość, żywa kolorystyka oraz akcenty ponadczasowego, francuskiego stylu charakteryzują kolekcje niemowlęce (od 0 do 36 miesiąca) i dziecięce (od 3 do 12 lat).  KIABI powstała w 1978 r. i jest dziś ulubioną marką Francuzów.  

kiabi_kolekcja_dziecieca_4.jpg

 

Kolekcje KIABI wyróżnia bardzo dobry stosunek jakości do ceny, kolorowe i pomysłowe wzornictwo oraz wygodne zapięcia ubranek. KIABI pragnie sprawiać dzieciom radość, oferując ubranka, z którymi można „się bawić”: np. bluzeczki zdobione odwracalnymi cekinami, dwustronne spódniczki czy bermudy, koszulki, które zmieniają kolor pod wpływem promieni słonecznych, czy trampki z obrazkami do kolorowania. Ceny ubranek zaczynają się już od kilku złotych.  

 

kiabi_kolekcja_dziecieca_1.jpg

 

W KIABI można znaleźć również modę dla kobiet, mężczyzn, kobiet w ciąży oraz osób noszących większe rozmiary. Poza konfekcją firma oferuje szeroki wybór akcesoriów i obuwie dla całej rodziny. Kolekcje projektowane są we Francji przez zespół 56 kreatorów mody. Marka zapewnia bogatą gamę usług, m.in. możliwość wymiany i zwrotu, bezpłatne przeróbki krawieckie, kącik oraz wózki dla dzieci, wszystko po to, by każda wizyta w sklepie KIABI była przyjemnością. KIABI wprowadziła kartę lojalnościową zapewniającą swoim klientom jeszcze więcej korzyści.  

 

kiabi_kolekcja_dziecieca_3.jpg

kiabi_kolekcja_dziecieca_2.jpg

kiabi_kolekcja_dziecieca_5.jpg

 

Sklepy KIABI zlokalizowane są w Warszawie, w centrum handlowym Blue City oraz w Gdańsku w C.H. Auchan. Kolejne otwarcia już wkrótce.

 

www.kiabi.pl