Domowa Apteczka nagrodzona tytułem Znak Jakości KidZone!

logo.png

FIRMA DOMOWA APTECZKA ISTNIEJE JUŻ OD 15 LAT. MISJĄ FIRMY JEST WYTWARZANIE PRODUKTÓW I NNOWACYJNYCHWYSOKIEJ JAKOŚCI, Z POPULARNYCH WŚRÓD APTEK I PACJENTÓW KATEGORII PROZDROWOTNYCH, O BOGATYCH SKŁADACH, W ROZSĄDNYCH CENACH.

Na pytania opowiada Ewa Sadkowska - współzałożycielka firmy Domowa Apteczka Sp. z o.o. SK

Ewa Kata-Sadkowska & Andrzej Sadkowski.jpg

Kiedy wpadła Pani na pomysł rodzinnej firmy?

Na pomysł założenia własnej firmy wpadliśmy wspólnie z mężem. Byliśmy zmęczeni pracą w korporacji i zawsze marzyliśmy o czymś własnym. Ze względów rodzinnych często podróżowaliśmy do Stanów Zjednoczonych skąd pochodzi mój mąż. Tam za każdym razem obserwowaliśmy rynek parafarmaceutyków czyli preparatów o działaniu łagodnie leczniczym, profilaktycznym lub pielęgnacyjnym i dostępnym bez recepty. 16, 17 lat temu widzieliśmy ogromna niszę na naszym rodzimym rynku i tak powstała Domowa Apteczka. Na samym początku zlecaliśmy produkcję suplementów diety i importowaliśmy je z USA, obecnie mamy własny zakład produkcyjny.

Co wyróżnia Domową Apteczkę?

Jest bardzo wiele firm, które produkują suplementy diety. Nasza  firma  jest zaprzeczeniem korporacji.  Domową Apteczkę niewątpliwie wyróżnia linia tranów smakowych jest to ciągle unikatowy produkt na naszym rynku, który zyskuje zainteresowanie na innych europejskich rynkach. W zeszłym roku rozpoczęliśmy eksport na Ukrainę, Litwę, Estonię i do Włoch.

Trany III generacji o konsystencji emulsji - wszystko zaczęło się od naszych dzieci, które ciągle i bez końca chorowały. Wiecznie zakatarzone, traciły zajęcia w szkole, przedszkolu a my na przemian braliśmy zwolnienia z pracy, zatrudnialiśmy opiekunki.

Jesteśmy rodzicami czwórki dzieci, dwóch synów w wieku 13 i 16 lat oraz dwóch córek 20 i 5 lata. Nasze dzieci były impulsem do przygotowania czegoś co wydawało się niemożliwe. Do stworzenia tranu o aksamitnej konsystencji bez przykrego posmaku ryby. Oleista ciecz, ceniona za swoje zdrowotne  właściwości pozyskiwana z wątroby rekina , z ryb dorszowatych lub innych gatunków stała się PYSZNYM tranem o smaku malinowym, smaku mango/brzoskwinia, cytrynowym lub owoców tropikalnych.

Zalety tranów są od dawna znane i cenione. Tym niemniej wprowadzając te produkty do naszej oferty chcieliśmy zaproponować ich absolutnie innowacyjną na rynku aptecznym formę pysznego syropu. Nowa formuła powinna przekonać do picia tranu osoby, które ze względu na nieprzyjemny smak nie spożywały dotąd oleju rybiego lub wybierały produkt w postaci kapsułek.

Innowacyjna formuła EMULOIL ułatwia trawienie i przyswajanie składników czynnych zawartych w naszych tranach. Stąd polecamy je także osobom dorosłym, które dotąd stosowały produkty w postaci kapsułek. 

 

Czy Pani dzieci lubią tran?

Lubią i chętnie piją doceniając jego właściwości.  Mieli bezpośredni wpływ na  smak naszych emulsji. Wszystkie testowaliśmy na sobie, znajomych i przede wszystkim dzieciach –  naszych głównych testerach. Pomysł na MultiOmega 3 Junior w szacie świnki Peppa, pojawił się również pod wpływem najmłodszej córki, która na okrągło oglądała tą popularną wśród przedszkolaków bajkę.

 domowaapteczka.pl/trany/trany-smakowe

Certyfikat Znaku Jakości KidZone 2018 uzyskały produkty: Tran z rekina o smaku malinowym 250 ml, Tran z rekina o smaku mango/brzoskwinia, Tran Omega 3 Mama&Maleństwo, Tran MultiOmega 3 Junior Peppa Pig, Tran MultiOmega Sprawny Umysł.

 6.jpg

2.jpg

5.jpg

4.jpg

3.jpg