Belmam kolejnym Laureatem projektu Znak Jakości KidZone 2017!


Belmam to polska marka, producent mebli i dodatków z drewna i drutu. 
 
Jednak Belmam to przede wszystkm: Izabela- przez męża i bliskich zwana Bel, a przez wesołą trójkę (Timi, Jimi i Mimi) zwana mamą.
 
Historia marki Belmam zaczyna się w zakładzie męża Izabeli, który produkuje części do lokomotyw. Kreatywna mama wykorzystując narzędzia męża, tworzy pierwsze projekty do pokoiku swojej córki, Mimi: półkę chmurkę i druciany kosz.
 
Efektami swojej pracy dzieli się na portalach społecznościowych. Okazuje się, żeznajomi chcą mieć dokładnie to samo w pokoikach swoich dzieci. Belmama zaczyna działać, i to na większą skalę, bo swoje pomysły wdraża do produkcji seryjnej! Jej  podejście do tworzenia, a co za tym idzie, jej projekty wynikają z: KREATYWNOŚCI, SPONTANICZNOŚCI i ZAWZIĘTOŚCI. Te cechy Belmamy sprawiły, że jak sama mówi, zaczęła "przygarniać ludzi do siebie" i zarażać inne mamy miłością do drewna i drutu, z których można przecież zrobić wszystko, co służy organizacji przestrzeni malucha, ale też przestrzeni rodziców. 
 
Zaczęło się bowiem od pokoików dziecięcych, jednak większość projektów, które można dziś kupić w sklepie (np. organizery, stołykosze, drabiny) jest do zastosowania w każdej przestrzeni! 

Belmama projektuje, pokazuje i doradza. Na Instagramie Belmam można zobaczyć, jak mieszka Belmama z rodziną i w jaki sposób wymyśla swoje projekty oraz ich zastosowanie. 
 
Można też z nią pogadać,zapytać o aranżację własnej przestrzeni i dobór kolorystyki czy wielkości danego mebla do konkretnego wnętrza. Izabela aranżuje pokoiki dzieci swoich klientek, a one wraz z nią aranżują swoje... życie. 
Tak, życie. Belmama najczęściej pytana jest bowiem o to, jak sobie radzi z organizacją oraz skąd się w niej bierze kreatywność? Odpowiedzi przychodzą nie w słowach Izabeli, a raczej w jej działaniu na przykład w  dziesiątkach   pomysłów (utrwalonych na zdjęciach) na to, jak zaaranżować wnętrze z pomocą organizera i odwrotnie-jak organizer zaaranżuje nam wnętrze i życie w tym wnętrzu. 
 
 
organizer_jimi.jpg