Bacówka Radawa & SPA**** nagrodzona tytułem Znak Jakości KidZone

 logo poziom — kopia.jpg

Bacówka Radawa & SPA**** - Hotel stworzony dla dzieci przez dzieci

 

Hotel Bacówka Radawa & SPA**** jest usytuowany w miejscowości Radawa, w województwie Podkarpackim. W hotelu znajduje się 13 luksusowych pokoi typu comfort, deluxe, rodzinny oraz apartament dwupoziomowy. Dodatkowo do dyspozycji Gości jest także 22 Apartamentów zewnętrznych - luksusowych, całorocznych, drewnianych Domków w stylu góralskim. Pokoje oraz domki są idealnie dostosowane do potrzeb rodzin z dziećmi.

Dla swoich gości przygotowali wiele atrakcji i udogodnień. W hotelu dostępne są: siłownia, basen zewnętrzny oraz całoroczny wewnętrzny, strefa SPA, stół bilardowy, boisko do siatkówki, kajaki, quady, rowery, korty tenisowe, w okresie letnim – szklarnia. Goście bezpłatnie skorzystać mogą także z parkingu i dostępu do bezprzewodowego Internetu.

Hotel Bacówka Radawa & SPA**** w 2017 roku został wyróżniony jako Hotel przyjazny rodzinie. Każdy metr kwadratowy ich hotelu został przygotowany tak, aby nie tylko zapewnić czas dla dzieciaków ale również udogodnić pobyt rodzicom. Bezpieczne place zabaw, rozległe piaskowe raje, warsztaty dla małych majsterkowiczów, kino i pracownia LEGO to tylko część ich atrakcji. Basen zapewni w upalne dni dużo orzeźwienia, a wieczorne seanse bajkowe sprawią, że miło skończymy dzień. Komunikację małych gości z recepcją umożliwiają specjalnie przygotowane schody tzw. Punkt Obsługi Małego Klienta, Ich Szef Kuchni oprócz tego, że jest artystą w swoim kulinarnym królestwie, to jest również czarodziejem tworzącym z każdego grama mąki cuda na talerzu – nie straszne jest mu przygotowanie jadalnych klocków lego, śniadań i obiadków, które zaskoczą każdego małego krytyka kulinarnego. Do dyspozycji dzieciaków oddają Kid’s Club, w którym każdy znajdzie coś dla siebie. Opiekę nad dziećmi zapewnia wyszkolony personel – doświadczone KIDS Consierge. Wypożyczalnia filmów i bajek dostępna jest w recepcji, a każdy z apartamentów posiada odtwarzacz DVD.

 1.png

Każdy maluch zatęskni za Bacusiem pluszową, 2-metrową maskotką, która w trakcie pobytu będzie bawiła, rozśmieszała i sprawiała, że na każdej buzi zarysuje się wielki uśmiech! Jak na prawdziwą Bacówkę posiadają owieczki, które stanowią atrakcje dla dzieci. Wiosną do owieczek dołączyły się króliczki. I teraz śmiało mogą powiedzieć, że mają własne mini zoo.

SPA nie tylko dla dorosłych. Nasze maluszki spędzą dzień w strefie wypoczynku, gdzie zażyczą masaży czekoladowych, maseczek bananowych a na końcu relaksującej przygody – paznokcie wszystkich dziewczynek zapełniają się kolorami. Aby nasi mali gości były zadowoleni, na koniec nie może zabraknąć bąbelków i zabawy w jacuzzi.

Zadbali także o maluszki: pokój matki z dzieckiem, przewijak dla maluchów, niania elektroniczna, podgrzewacz do butelek, termometr do mierzenia temperatury, kołyska, wózek, pampersy, smoczki – wszystko jest dostępne w ofercie ich Hotelu.

Ich najważniejsza zasada? Dzieci się bawią, a rodzice odpoczywają!

http://www.bacowkaradawa.pl/