ALBERT Polska Laureatem Znaku Jakości Kidzone 2017

logo_bottom.jpg

Firma ALBERT Polska powstała w 1995 roku. Od początku towarzyszą jej dwie podstawowe wartości: produkcja bezpiecznych produktów najwyższej jakości, a także bliskość względem potrzeb klientów poprzez oferowanie im najlepszego serwisu i warunków współpracy, które pozwalają na partnerski rozwój.

Od 1998 roku starania firmy, by sprostać, a nawet przewyższyć wymagania swoich klientów, zostały dodatkowo wsparte systemem zarządzania jakości ISO 9001 i ISO 13485, który nieprzerwanie spaja i rozwija pro jakościowe nastawienie.

Firma stworzyła markę SANITY oferującą paletę różnorodnych produktów, wśród których znajdują się m.in. artykuły dla matki i dziecka, wyroby rehabilitacyjne i medyczne.

ALBERT Polska dystrybuuje takie marki jak Sensilis czy Geratherm, które cechują się najwyższą jakością i nowoczesnośią, co kapitalnie wpisuje się w charakterystykę firmy.

Obecnie ALBERT Polska to prężnie rozwijająca się firma, opierająca się przede wszystkim na kompetentnym, zaangażowanym oraz dobrze zorganizowanym zespole ludzi.

Znak Jakosci KidZone 2017 uzyskały produkty: Termometr Baby Temp oraz Inhalator Alergia Stop 

    termometrbabytemp.jpg

Cyfrowy termometr bezdotykowy Baby Temp marki Sanity, to nowatorskie urządzenie medyczne wykorzystujące zaawansowaną technologię (IR) do błyskawicznego i dokładnego pomiaru temperatury ciała lub temperatury obiektu. Termometr jest przeznaczony do okresowego pomiaru temperatury i monitorowania jej zmian.

     
inhalatoralergiastop.jpg

Inhalator Alergia STOP Sanity to wyrób medyczny, przeznaczony do terapii inhalacyjnych dla całej rodziny.
Szczególnie polecany w leczeniu alergii. Szczególnie polecany w leczeniu alergii. Może być także stosowany do leczenia infekcji górnych i dolnych dróg oddechowych, przewlekłego nieżytu nosa i gardła, przeziębienia, schorzeń oskrzeli, przewlekłej obturacyjnej choroby płuc (POChP), alergii, stanów po zapaleniu płuc, nawracającego zapalenia płuc, mukowiscydozy, chronicznego bronchitu, przewlekłego i nawracającego zapalenia oskrzeli oraz stanów pooperacyjnych. Przeznaczony również do codziennej profilaktyki zdrowych płuc oraz nawilżania i łagodzenia podrażnionego gardła i śluzówki. Przeznaczony jest do prowadzenia terapii wziewnej w warunkach domowych.

www.albert.com.pl