Ambasadorzy projektu Znak Jakości KidZone

 

Przedstawiamy Ambasadorów projektu, znanych rodziców, którzy wspierają  Inicjatywę projektu- dbania o najwyższą jakość produktów i usług kierowanych do segmentu rodzinnego, w szczególności do dzieci.
Ambasadorzy wchodzą w skład Jury oceniającego produkty i usługi zgłoszone do uzyskania certyfikatu Znak Jakości KidZone.


 

Paulina Sykut - Jeżyna

prezenterka

Paulina Sykut - Jeżyna

Młoda, piękna, charyzmatyczna i utalentowana- prezenterka i prowadząca, jedna z największych gwiazd telewizyjnych. Szczęśliwa mama rocznej córeczki.

Ukończyła kulturoznawstwo na Uniwersytecie Marii Curie- Skłodowskiej oraz dziennikarstwo na Uniwersytecie Warszawskim. Jedną z jej największych pasji jest muzyka i śpiew- wielokrotnie z sukcesami brała udział w konkursach wokalnych, m.in. w drugiej edycji programu IDOL oraz w programie Szansa na Sukces. Śpiewała również w kilku zespołach muzycznych, a pracując nad głosem zdobywała warsztat u Elżbiety Zapendowskiej. 

Każdy rok przynosi jej nowe telewizyjne wyzwania- koncerty , gale, programy. Prowadzi największe wydarzenia kulturalne i muzyczne, Prowadzi największe wydarzenia kulturalne i muzyczne, takie jak: Festiwale Top Trendy, Polsat Super Hit Festiwal w Sopocie a także wszystkie finały polskich edycji HELLS KITHEN. Realizuje się także na innych polach. Bardzo ważny w życiu Pauliny jest sport i także na tym polu podejmuje nowe wyzwania! Jednym z nich było wzięcie udziału w długodystansowym HERBAIFE TRIATHLON SUSZ.

Zapraszamy na Fanpage Pauliny!

https://www.facebook.com/PaulinaSykutJezyna/


Piotr Rubik

Od dziecka wiedział, że jego główną pasją jest kompozycja. Na swej artystycznej drodze współpracował z wieloma wybitnymi wykonawcami pisząc dla nich utwory, akompaniując jako pianista czy prowadząc koncerty jako dyrygent. Jako producent muzyczny zrealizował przeszło 30 albumów, między innymi dla Michała Bajora czy Małgorzaty Walewskiej.

Jego pierwszym dużym przebojem był “Dotyk” śpiewany przez Edytę Górniak. Pisze muzykę filmową (m. in. “Ja wam pokażę”, “Ryś”). Jego utwory promowały duże, polskie produkcje filmowe takie, jak “Quo vadis” czy “Zemsta”. Jest twórcą sygnałów radiowych i telewizyjnych (m. in. “Wiadomości”, “Tomasz Lis na żywo”, oprawa programu I Polskiego Radia). Największą popularność przyniosły mu wielkie formy wokalno – instrumentalne takie jak oratoria “Tu es Petrus” czy “Psałterz wrześniowy”.

Płyty Piotra Rubika sprzedały się w setkach tysięcy egzemplarzy. Kompozytor jest laureatem wielu nagród, m. in. 1 miejsce na Fesiwalu Jedynki w Sopocie w 2005 r, Super Jedynka za płytę roku oraz Super Super Jedynka dla najpopularniejszego wykonawcy w 2006r, Wiktor 2006, Telekamera 2007, 1 miejsce na festiwalu Top Trendy w 2007r (kolejne statuetki Top Trendy otrzymał też za 2008 i 2009 rok), Teraz Polska 2007, Róże Gali 2007.

Piotr Rubik udziela się również w popularnych programach telewizyjnych. Wraz ze swoją drużyną „Klika Rubika” wygrał pierwszą, polską edycję programu „Mali Giganci”, zasiadał także w fotelu jurora w nowym dziecięcym show „Aplauz, aplauz”.

Piotr Rubik to także wspaniały ojciec 2 córek, założyciel przedszkola muzycznego- Rubik Music School
Więcej informacji na temat projektu Znak Jakości KidZone: http://kidzone.com.pl/znak-jakosci/

 

Piotr Rubik

kompozytor


Michał Będźmirowski - Modny Tata

Michał Będźmirowski od pewnego czasu jest najpopularniejszym tatą w Polsce. To wszystko za sprawą lifestyliwego i parentingowego bloga – Modny Tata. Ojciec 2 letniego synka Bruna, oraz szczęśliwy mąż pięknej Pauliny– doktora prawa oraz radcy prawnego. Michał jest także doktorem nauk społecznych, Wykładowcą na Społecznej Akademii Nauk w Warszawie. Jest także autorem książki „Jak być fajnym tatą i nie zwariować”.

Przez 30 lat nie wiedział co jest w życiu najważniejsze, aż do dnia kiedy wziął na ręce swoje dziecko, kiedy spojrzał na Niego, kiedy pocałował – kiedy został Ojcem. Od chwili pojawienia się Brauna Modny Tata stara się być wzorcem dla swojego syna. Osobą, z której będzie dumny, Osobą, którą będzie chciał zostać gdy dorośnie, Osobą, która zadba o dom, rodzinę oraz siebie.

Tata w XXI w. to nie tylko mężczyzna pracujący, to również osoba rozwijająca wachlarz swoich zainteresowań i taką osobą jest Michał.

Na co dzień wykładowcą – posiada stopień doktora, jednakże praca po drugiej stronie biurka, to nie jest całe życie Będźmirowskiego.

Moda, sport, kultura, kuchnia, to zainteresowania, które ewoluowały powoli przez całe życie, by właśnie teraz nabrać odpowiednich kształtów i kolorów, by móc się nimi podzielić z Wami.

Projekt Modny Tata ma na celu przełamanie aktualnie funkcjonującego stereotypu Mężczyzny i Ojca – człowieka pochłoniętego pracą, niezadbanego, pozbawionego stylu i zainteresowań.

Projekt Modny Tata, to po prostu Blog o współczesnym Mężczyźnie, który został Ojcem.

www.modnytata.pl

 

Michał Będźmirowski

nauczyciel akademicki, bloger


Kamila Szczawińska

modelka

Kamila Szczawińska

Supermodelka i wspaniała mama. Swoją karierę rozpoczęła we Włoszech, zwiedziła cały świat, pracując dla większości domów mody. W 2007 roku porzuciła karierę na rzecz życia rodzinnego i urodziła dwójkę dzieci. W międzyczasie ukończyła studia na kierunku Psychologia kliniczna i Psychodietetyka. Przez tęsknotę do modelingu skupiła się nad formą, aby w 2014 roku powrócić na europejskie wybiegi. Dzięki Pole Dance, zawdzięcza powrót do figury sprzed ciąży. Pokochała jeszcze bardziej aktywne spędzanie czasu, skupiając się na bieganiu, jeździe na longboardzie, pływaniu na skuterach wodnych i na wakeboardzie. Pasją próbuje zarażać rodzinę i przyjaciół.

Szczęśliwa matka Julka i Karinki, jest autorką popularnego bloga http://kamilaszczawinska.pl/